Piyasada o kadar Affiliate eğitimi varken neden Goomass’ı tercih etmeliyim diyen Neden Goomassarkadaşların okuması gereken bir yazı. Aklında hiçbir soru işareti kalmayacak.

1-) Türkiye’deki en iyi destek sistemi Goomass Kitinde

   Bildiğin gibi yeni öğrenilen iş insana zor gelir. Ve aklında bir çok soru oluşur. Bu soruları işi bilen tecrübeli birine sormak ister. Fakat gel gör ki Türkiye’deki Affiliate eğitimi yapan insanlar eğitimi yapar bırakır. Ne soru cevaplar ne yardım eder. Zaten bir Affiliate eğitimi kaliteli yapan en önemli kısmı yardım destek sistemidir. Başlıktan da anlaşılacağın gibi Türkiye’deki Affiliate eğitimleri arasında en iyi desteği Goomass vermektedir. Bu cevabı deneyen biri olarak söylüyorum.

2-) Hiçbir Affiliatede Bulunmayan Eğitimler Goomass’da

   Yanlış duymadın. Ülkemizde hiçbir Affiliate eğitiminin bahsetmediği konuları ele alan eğitimler Goomass’da mevcut. Çünkü diğer ürün sahipleri bu konulardan ( Twitter, Amazon,joomla reh..vs) para kazanamadığı için bu konuları bilmediği için anlatmamaktadır. Sende Goomass ile affiliatenin her ayrıntısını öğrenerek kazançlarını katlayabilirsin.

3-) Goomass Videolu Eğitim Veren Nadir Affiliate Eğitimlerinden Biri

   Bir eğitimi resimli anlatımıyla mı daha iyi anlarsın yoksa videoda gördüklerini uygulayarak mı daha kolay anlarsın? Elbette video ile daha iyi anlarsın. Yapman gereken videoda ne yapıyosa onu yapman. Goomass bu durumun farkında olarak işi çok iyi kavraman için çeşitli videolar hazırlamıştır. Böylelikle Affiliate’yi daha çabuk kavrayıp hatasız yola koyulabilirsin. Ülkemizdeki videolu eğitimi bulun nadir affiliate eğitimlerinden biri Goomass’dır. Bu konuya çok önem vermeni öneririm. Benim için gerçekten önemli bir cevap.

4-) Goomass Eğitim Kitinde Bilinmeyen Teknik-Taktik ve Stratejileri  

   Başlıktan da anladığın gibi Dünya’da ve ülkemizde çok az sayıda Affiliatenin bildiği teknikler bulunmaktadır. Bu teknikler sayesinde 1 kazanıyorken kazancınızı 2’ye 3’e rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ülkemizdeki Affiliate uzmanlarının bilmediği ve öğrenmek için Goomas’ı aldığını göz önüne alırsak oldukça değerli stratejiler olduğunu anlayabilirsin.Şahsen benim bile bilmediğim birçok konu vardı. Öğrenmem iyi oldu. 

5-) Goomass Affiliate Marketing’i ilgilendiren Her Konuyu Ele Almaktadır

   Ülkemizdeki çoğu Affiliate eğitimi satış ortaklığı ve Adwords’ü yarım yamalak anlatır. Ve gerisi sal gitsin şeklinde bırakır. Fakat Goomass bu konuda oldukça profesyonel bir yaklaşımla Affiliate işinde karşılaşabileceğin her konuyu(seo, wordpress, joomla…) ele alıp oldukça ayrıntılı bir şekilde anlatmıştır. Bu konunun oldukça önemli olduğunu söyleyebilirim. Kara verirken bu konuyu kesinlikle göz önünde tutmalısın.

6-) Goomass Affiliate Konusunda Hazırlanmış Türkiye'nin En Ayrıntılı Eğitim

   Türkiye'deki en iyi  affilate eğitimlerini inceledim. Topu topu 10-20 sayfa taş çatlasa 30 sayfalık eğitimler, affiliate işinin üstünden genel olarak geçerek bahsetmektedir. Ve bu eğitimler utanmadan fiyatını Goomass ile aynı tutmaktadır. Goomass’ın bütün eğitimlerini toplarsak tam 500-700 sayfa çıkar. Tabi bonusları ve videolu anlatımları saymıyorum bile. Ülkemizdeki Affiliate uzmanlarının da tavsiye ettiği Goomass en ayrıntılı Affiliate eğitimdir.

7-)Türkiyede Satış Ortaklığından En Çok Parayı Goomass'ın Yazarları Kazanıyor

   Evet bu doğru, ülkemizde satış ortaklığından en çok parayı Goomass yazarları kazanıyor. Hep yabancı affiliate ağlarından hemde türkçe affiliate ağlarından en çok kazanna insanlar. Bu durumu göz önüne aldığımızda affiliate işini en iyisinden öğrenmek çok daha iyi ve mantıklı olsa olsa gerek.

Sonuç

   Goomass'ı tercih etmek için nedenler bunlar. Eğer bu nedenlere sallayıp diğerlerini tercih ederim diyorsan yolun açık olsun

ÖNEMLİ NOT

Goomass Eğitim Kiti Kısa Süreliğine İndirime Girmiştir. Ve İndirimli Fiyatı 98 TL dir. Goomass'ı İndirimli, Daha Uygun Fiyata Almak İstersen Hemen [ BURAYA ] Tıklayarak Sipariş Verebilir Ve İndirimli Fiyattan Yararlanabilirsin...