Goomass Nedir?

  Goomass nedir yazımda Goomass’ın konusu ve amacı hakkında bahsedeceğim.  İlk olarak Goomass’ın ülkemiz insanlarına hep bilindik işler dışında güzel paralar kazandıran işlerin olduğunu okumadan, üniversite bitirmeden de iyi paralar kazanabilineceğini ve  bütün dünyanın yararlandığı bu pazardan ülkemizin insanlarını da dahil etmek istemesi Goomass’ın amaçlarından sadece birisidir.  Eğitimin içeriğine dönecek olursak  Goomass  Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) ile para kazanmayı öğretmektedir.  Eğer  affiliate marketing yani satış ortaklığı hakkında ayrıntılı bilgin yoksa aşağıdaki videoyu izleyerek ayrıntılı bilgi alabilirsin.

  Goomass diğer para kazanma eğitimlerine nazaran satış ortaklığı işinin bir bölümünü değil bütün bölümlerini ayrıntılı ve resimli olarak ele almaktadır. Burada anlatmak istediğim piyasada Twitter ile para kazan, blog ile para kazan gibi  birçok eğitim  Affiliate Marketing’in sadece bir dalını, bölümünü anlatmaktadır. Fakat Goomass Twitter, blog ile kazanç gibi eğitimlerin hepsini ele almakla birlikte birde resimlerle ve videolarla anlatmaktadır. Onun için Goomass nedir dendiğinde rahatlıkla internetten para kazanma planı, projesi diyebiliriz.  

  İyi hoş da  Goomass gerçekten başarılı bir eğitim mi diye düşünüyor olabilirsin. Ben yaklaşık iki yıldır Affiliate Marketing işiyle uğraşıyorum. Türkiye’de iyi denilen birçok eğitimi satın aldım. Fakat Goomass kadar ayrıntılı, kolay anlaşılır ve en önemlisi de bu kadar iyi destek veren bir eğitim görmedim.  Kesinlikle satış ortaklığı işine girmeyi düşünen bir insan Goomass ile başlamalı. Bu tek benim görüşüm değil ülkemizde satış ortaklığı ile uğraşan insanların %80-90’nı böyle düşünmektedir.Goomass Nedir

  Goomass nedir sorusunun başka bir cevabı ise yazılım arayüzlü olmasıdır. Genelde Affiliate eğitimleri pdf formatında yapılıyor. Böylelikle Goomass ilk yazılım arayüzlü Affiliate eğitimi oldu.  Her kullanıcının kendisine ait  id ve şifresi bulunmaktadır. Ve Goomass’ı mail adresine gönderilen özel adresten indirebiliyorsun. Yeni bir eğitim, güncelleme olduğu zaman program yeni eğitim geldi güncellemek istiyor musun tarzında bir uyarı bildirisi görünüyor. Ve sen de tama tıklayarak yazılımı ücretsiz güncelleyebiliyorsun.

Goomass Nedir

  Sonuç

  Goomass Nedir sorusunun sonuç bölümüne geldim. Daha deminde dediğim gibi satış ortaklığı işiyle yaklaşık iki yıldır uğraşıyorum. Türkiye’deki en kaliteli eğitimleri inceledim. Ve Affiliate işinde bilgili sayılabilecek kadar tecrübeliyim. Goomass ilk çıktığında diğer eğitimler gibi olduğunu düşünüyordum. Bu düşüncem tanıtım sayfasını görünce değişti. Kalite bir sayfaydı ve ödeme kanıtları gerçekten büyüktü. Bu durumdan sonra Goomass’ı incelemeye karar verdim. Goomass'ı alıp inceledim. Sana gerçekten Goomass'ın kullanmaya değer olduğunu söyleyebilirim. 2 yıldır bu işin içinde olmama rağmen benim bile bilmediğim ayrıntılar bulunduğunu gördüm. Takıldığın nokta da verilen destek Türkiye’de bulun hiçbir eğitimde bulunmamaktadır. 10 numara destek verildiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Kesinlikle denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Goomass nediryazımın sonuna geldim.

ÖNEMLİ NOT

Goomass Eğitim Kiti Kısa Süreliğine İndirime Girmiştir. Ve İndirimli Fiyatı 98 TL dir. Goomass'ı İndirimli, Daha Uygun Fiyata Almak İstersen Hemen [ BURAYA ] Tıklayarak Sipariş Verebilir Ve İndirimli Fiyattan Yararlanabilirsin...